Laatste nieuws

Mick Hermsen en v.v. Erix beëindigen samenwerking na dit seizoen

Na vier seizoenen komt er een eind aan een prettige samenwerking tussen hoofdtrainer Mick Hermsen uit Breedenbroek en v.v. Erix. Mick heeft aangegeven dat hij na dit seizoen elders een nieuwe uitdaging wil aangaan. Het eerste elftal maakte onder zijn leiding mooie stappen en presteert momenteel goed in de 4e klasse C.

Mick was nog maar 25 jaar jong toen hij werd aangesteld als hoofdtrainer bij onze club. Hij ging aan de slag met een vrij nieuw team, met verschillende spelers die net vanuit de jeugd overkwamen. In de ogen van het bestuur heeft het eerste elftal een mooie ontwikkeling doorgemaakt, met als beloning het kampioenschap in de vijfde klasse in het seizoen 2021-2022. Er is nog altijd sprake van een heel goede samenwerking en wederzijds respect.

Het bestuur oriënteert zich op de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen.