Laatste nieuws

De Graafschap zoekt jongeren als ambassadeur

De ‘Graafschap Verbindt’ zoekt naar jongeren uit de regio die het verschil willen maken in hun eigen gemeente! Vanaf maart 2022 starten zij met een zestien weken durend traject, waarin je je verder kunt ontwikkelen, kennismaakt met jongeren uit de regio en je als ‘De Graafschap ambassadeur’ mooie maatschappelijke bijdragen kan opzetten in jouw eigen woonplaats. Voor dit project werken zij samen met zeven andere Betaald Voetbal Organisaties. Dit zijn Feyenoord, Excelsior, Sparta, FC Emmen, RKC Waalwijk, FC Twente en Vitesse. Natuurlijk ontmoet je ook jongeren uit andere regio’s om ervaringen uit te wisselen, kennis te delen, van elkaar te leren en samen niet alleen sportief maar ook maatschappelijk de krachten te bundelen.

Meer informatie of meedoen?

Bekijk dan de website www.degraafschap.nl/mdt