Laatste nieuws

Guido te Ronde stagiair bij technische staf Erix 1

In het seizoen 2023/2024 gaat Guido te Ronde in het kader van zijn trainersopleiding UEFA C zijn praktijkstage lopen bij Erix 1. Guido is afkomstig van FC Eibergen waar hij de afgelopen vier seizoenen het tweede elftal zaterdag onder zijn hoede had. Guido heeft de ambitie om eerste elftallen te gaan trainen en dient hiervoor zijn trainersdiploma te behalen. In zijn actieve voetballoopbaan speelde hij voor FC Eibergen 1 in zowel de zaterdag- als zondag derde klasse, tot een zware enkelblessure hem dwong te stoppen. Guido, 36 jaar, woont sinds de zomer van 2020 in Lievelde met zijn vriendin Laura en, inmiddels, twee kleine kinderen.

Komend seizoen staat Erix 1 onder leiding van trainer Jeroen Stevens en assistent-trainer Eric Ressing. Guido is de eerste stagiair bij Erix waarmee de club laat zien niet alleen voetballers maar ook trainers te willen opleiden.