Laatste nieuws

Trainen voor jeugd en senioren weer mogelijk

Sinds vrijdag 14 januari zijn de coronamaatregelen weer versoepeld. Fijn dat er qua sporten weer meer mogelijk is! Graag vragen wij jullie aandacht en medewerking voor onderstaande:

  • Met ingang van zondag 16 januari kunnen alle trainingen weer gestart worden volgens de reguliere tijden.
  • De kleedkamers kunnen weer gebruikt worden. Het dragen van een mondkapje bij het betreden van het gebouw is verplicht. We vragen trainers hierop toe te zien. Ook moet ten alle tijde een CTB getoond kunnen worden.
  • De sportkantine blijft vooralsnog gesloten. Dit omdat er op het sportpark zelf geen gebruik gemaakt mag worden van zitplaatsen om een drankje te nuttigen. We wachten de maatregelen van 25 januari hiervoor af.

Alvast hartelijk dank voor ieders medewerking.

We vinden het fijn dat er weer meer beleving op sportpark Delakker is. We wensen je veel voetbalplezier!

Sportieve groet,
Bestuur v.v. Erix