Laatste nieuws

Voorbereiding seizoen 2020-2021 Erix-senioren

De voorbereidingen op het nieuwe seizoen 2020-2021 zijn inmiddels in volle gang. Ondanks de Corona-crisis hopen we dat alles volgens schema doorgang kan vinden.

De speeldata voor de bekerwedstrijden en aanvang competitie zijn inmiddels bekend, de poule-indelingen nog niet. Zodra deze bekend zijn dan worden deze gepubliceerd in dit document middels een update.

Verder zijn de data voor de aanvang van de 1e trainingen voor de lagere seniorenteams nog niet bekend. Wij als bestuur zijnde zijn nog bezig om te bekijken hoe de trainingen volgens de Corona-maatregelen het beste ingevuld kunnen worden. Zodra er meer bekend hierover is wordt dit via de website gecommuniceerd.

Hierbij de link naar het overzicht van de voorbereiding:

Beker- en oefenprogramma Erix-senioren seizoen 20202021