Laatste nieuws

Voorbereiding seizoen 2020-2021 Erix-senioren (update 08-08-2020)

De voorbereidingen op het nieuwe seizoen 2020-2021 zijn inmiddels in volle gang. Ondanks de Corona-crisis hopen we dat alles volgens schema doorgang kan vinden.

Voor Erix 2 en 3 begint de training op donderdagavond 20 augustus. Tevens is ook het bekerprogramma voor Erix 2, 3 en KSV/Erix VR1 bekend. Deze wedstrijden staan gepubliceerd in onderstaand overzicht.

Voor Erix 4 en de 45 plus teams volgt de datum van de 1e training zo spoedig mogelijk.

Zoals we reeds al eerder aangaven zijn we als Erix-bestuur druk bezig om te kijken hoe we alles, wedstrijden en trainingen, komend seizoen volgens de Corona-richtlijnen kunnen organiseren. Zodra dit bekend is wordt dit gecommuniceerd via de website.

Hierbij de link naar het overzicht van de voorbereiding:

Beker- en oefenprogramma Erix-senioren seizoen 20202021