Laatste nieuws

Voorbereiding seizoen 2020-2021 Erix-senioren (update 02-09-2020)

De voorbereidingen op het nieuwe seizoen 2020-2021 zijn inmiddels in volle gang. Ondanks de Corona-crisis hopen we dat alles volgens schema doorgang kan vinden.

Hierbij weer een bijgewerkt programma. De trainingen voor alle seniorenteams zijn inmiddels begonnen. Tevens is ook het competitieprogramma voor alle teams bekend. De eerste competitieronde staat voor alle teams gepland op zondag 20 september. De wedstrijden van de eerste competitieronde zijn in onderstaand overzicht opgenomen.

Verder is voor de teams die op vrijdagavond voetballen (Erix 45+1, Erix 45+2 en Erix VR1 7×7 25+ en Erix VR2 7×7 18+) het programma inmiddels ook bekend. De eerste toernooiavonden staan gepland op vrijdagavond 25 september. Ook deze zijn in onderstaand overzicht opgenomen. Ten opzichte van het vorige seizoen hebben we bij de dames 7×7 er een team bijgekregen op de vrijdagavond (Erix VR2).

Hierbij de link naar het overzicht van de voorbereiding:

Beker- en oefenprogramma Erix-senioren seizoen 20202021

met vriendelijke groet,

het bestuur