Laatste nieuws

Update! potgrond actie jeugd v.v. Erix

Gezien de maatregelen omtrent het Corona virus zijn we genoodzaakt de potgrond actie dit jaar anders in te kleden. Aankomende zaterdag 21 maart zullen de reeds bestelde zakken potgrond gewoon bij u aan huis worden bezorgd. Om geen onnodig contact te hebben, zullen wij de zakken bij u op het oprit / looppad leggen. Bij minder mobiele mensen zullen wij de zakken desgewenst achter het huis leggen.

De meeste mensen hebben de bestelde potgrond direct afgerekend. Mocht u nog niet hebben betaald, willen wij u vragen het geld gepast in een envelop bij de deur te leggen. Dit om contact tot een minimum te beperken.

Om de risico’s te beperken zullen er dit jaar geen jeugdspelers helpen met het uitdelen van de zakken.

Met vriendelijke groet,

Jeugdcommissie v.v. Erix