Laatste nieuws

Persbericht gemeente Oost Gelre vanwege coronabesmettingen

Vandaag verzond de gemeente Oost Gelre onderstaand persbericht naar aanleiding van de coronabesmettingen in Vragender:

Coronabesmettingen in Vragender

14 september 2020

De gemeente is zondag eind van de middag door de GGD geïnformeerd over een forse toename van het aantal coronabesmettingen in Vragender. Naar aanleiding van een besmetting van een inwoner uit Vragender leidde het bron- en contactonderzoek tot vervolgtesten. Daaruit zijn op dit moment 7 besmettingen naar voren gekomen. Dat betekent nogal wat voor een kleine en hechte gemeenschap als Vragender, onderkent burgemeester Annette Bronsvoort. “Het is belangrijk dat we nu samen de juiste maatregelen nemen om verder uitbreiding van het aantal besmettingen te voorkomen.”

Lees hier verder: https://bit.ly/35zclEG