Laatste nieuws

Miranda en Vera worden nieuwe kantinebeheerders

Kort geleden deden wij een oproep voor een nieuwe kantinebeheerder. Wij zijn erg blij te kunnen melden dat we in deze zoektocht geslaagd zijn. Miranda Domhof en Vera Toebes volgen Mirjam Weenink op en gaan binnenkort als duo in deze functie aan de slag. Beiden zijn heel enthousiast en hebben de nodige horeca-ervaring die natuurlijk heel goed van pas komt. In de komende weken vindt de overdracht plaats. Wij danken Mirjam en ook Jan Klein Avink bij deze alvast heel hartelijk voor alles wat zij voor v.v. Erix hebben gedaan en nog steeds doen. Mirjam heeft aangegeven dat ze nog wel als vrijwilliger achter de bar inzetbaar blijft. Daar zijn we heel blij mee!

Wij wensen Miranda en Vera heel veel succes en plezier met hun nieuwe functie!

Sportieve groet,

Bestuur v.v. Erix