Laatste nieuws

Kledinglijn v.v. Erix vernieuwd

Jij kent vast de clubcollectie van v.v. Erix al! Maar er is nieuws. Wij zijn enthousiast te kunnen melden dat de bestaande collectie is vernieuwd. Je kunt deze hier bekijken. En nog steeds is het trainingstenue in het rood voor zowel jeugd als senioren voor een setprijs van 30 euro te bestellen. Wil jij jouw eigen trainingsetjes ook aanvullen dan kan dat! Bij interesse kun je je bestelling in de winkel van Sport2000 Leugemors aan de Misterstraat 11 in Winterswijk doen. Een bestelling via de webshop is niet meer mogelijk.

Winactie trainingset (rood)

In december speelde Leugemors voor Sint en verlootten we al een eerste setje. Je maakt nu opnieuw kans om een trainingstenue in het rood te winnen. Ga naar onze facebookpagina en doe mee aan de Deel, Like en Winactie. De actie geldt voor jong en oud!