Laatste nieuws

Inschrijving Lievelds dartkampioenschap geopend

Na 2 jaar een time-out te hebben moeten inlassen, kunnen dartliefhebbers dit jaar weer meedoen in de strijd om de titel van Lievelds dartkampioen. Regerend kampioen is Martin Domhof, wie oh wie neemt de wisselbeker van hem over? Of blijft hij de sterkste? Deelname is mogelijk voor iedereen in de leeftijd vanaf de basisschool. De wedstrijden worden gespeeld in de kantine van v.v. Erix op de volgende dagen:

  • Vrijdagavond 27 januari, aanvang: 19.30 uur (voorrondes)
  • Zaterdagmiddag 28 januari, aanvang: 14.30 uur (finalerondes)

Opgave mogelijk t/m 24 januari 2023, 19.00 uur

Er kunnen maximaal 40 personen deelnemen. Wie vrijdagavond speelt, speelt ook op de zaterdagmiddag! Inschrijfgeld: € 5,00. Je kunt je inschrijven tot en met dinsdag 24 januari 19.00 uur. Dat kan via een e-mail naar  secretaris@vverix.nl of door een appje te sturen naar Ineke Holkenborg, nummer (06) 111 359 66.

Wij kijken er weer met heel veel plezier naar uit en hopen natuurlijk op veel animo zoals vanouds: Let’s play darts!