Erix-KSV JO7-1 (mini-F)

Boven vlnr: Petra Stevens (trainer), Eric Ressing (trainer). Midden vlnr: Len Wessels, Cas Vrijdag, Luuk Meerdink, Emma Kroezen, Tess Ressing, Suus Abbink, Gijs Hulshof, Daan Baks, Raff Papen. Onder vlnr: Luca Siegersma, Anne Ressing, Aron te Poele, Joep Adema, Moos van den Berg, Milan van den Berg, Noud Goossens, Mart Bleumink.

SHIRTSPONSOR

Speelschema

De mini-F zijn de talenten van de toekomst die in een kleine competitie met clubs uit de buurt spelen.

Training/wedstrijd seizoen 2021-2022
Zaterdag van 09.30 tot 10.30 uur door Eric Ressing en Petra Stevens bij v.v. Erix in Lievelde.

SPELREGELS

De spelregels voor de Mini-F (4×4) zijn via deze link te downloaden.

VRAGEN?

Neem contact met onderstaande contactpersonen.

Jorrit Spexgoor 06 – 22 72 36 74
Eric Ressing 06 – 30 10 27 94