Laatste nieuws

Erix 4 compleet in nieuw wedstrijdtenue door Lensink constructie-machines

De tenues van Erix 4 waren na een aantal jaren van bloed zweet & tranen toe aan vervanging. Shirtsponsor Lensink constructie-machines werd bereid gevonden om de sponsoring overeenkomst voor Erix 4 te verlengen. Zodoende werd op zondag 28 oktober jl. het shirt, incl. broek en sokken, door Berti en Patricia van Lensink overhandigd aan aanvoerder Erik te Woerd. De firma Lensink was in het verleden eerst sponsor van het 7e, daarna het 6e, vervolgens het 5e en de laatste jaren dus het 4e. De elftallen 5,6 en 7 bestaan inmiddels niet meer. Laten we hopen dat deze lijn niet doorgetrokken wordt. 🙂
Het nieuwe tenue bleek een schot in roos. Na 4 wedstrijden had men slechts 1 schamel puntje verzameld en nu werd de tegenstander met 6-1 zoek gespeeld. Hopelijk zullen na vandaag nog vele van deze makkelijke overwinningen volgen

Berti & Patricia namens de sponsorcommissie heel hartelijk dank voor de nieuwe outfits!

Sponsor Commissie vv Erix

Overhandiging van het nieuwe tenue door Bertie en Patricia Lensink aan de aanvoerder van Erix 4     Erik te Woerd