Laatste nieuws

Damestrainers verlengen contract

De damestrainers Kobus te Brake (dames 1) en Ronald Hummelink (dames 2) hebben hun contract bij Erix/KSV met een jaar verlengd. De samenwerking verloopt naar ieders tevredenheid. De technische commissie van Erix/KSV zijn zeer tevreden met het feit dat beide heren volgend seizoen bij onze selectiedames werkzaam blijven.

Daarnaast zijn wij op zoek naar enthousiaste dames die bij Erix/KSV willen voetballen. Wij willen graag de selectie uitbreiden met enkele liefhebbers. De wedstrijden vinden plaats op de zondag en de trainingen vinden plaats op de maandag- en woensdagavond. Heb je interesse om lid te worden of om een training bij te wonen, neem dan contact op met onderstaande contactpersonen van de technische commissie.

Technische commissie (Erix) Rob Tanck  06 – 14 85 67 26
Technische commissie (KSV) Wilfried Spijkers 06 – 15 17 09 49